Hagyományaink, ünnepeink
Hagyományaink

Családi Sportnap
Ősszel és tavasszal egy-egy szombat délelőtt az óvoda kertjében játékos mozgásos testnevelési feladatok szervezése a családoknak.

Karácsonyi Vásár
Gyermekek, szülők, és az óvodapedagógusok közösen, karácsonyi ötletekkel készülnek az óvodai „Vásárra”, amelyen minden csoportban bárki hozzájuthat a közösen készített meglepetésekhez, karácsonyi ötletekhez.

Karácsony
A csoportok az adventi készülődést követően együtt ünnepelnek.

Anyák napja

Gyermeknap

Közös játék a gyermekekkel az óvoda kertjében - minden gyermeknek ajándékkal kedveskedünk.

Tanévzáró Kerti Party
Óvodaszintű program a szabadban, amelyen a nagycsoportosokat búcsúztatjuk és a gyermekek búcsúznak óvodájuktól. Záró program: gyermekek megvendégelése csoportonként a szülők bevonásával.

Egészséges életmód egyéb programjai

Kihívás napja, közös kirándulások csoportonként a mozgás, a sport jegyében.

Nyílt nap

Az óvodánk iránt érdeklődő családoknak nyílt délelőttöt szervezünk: 2018. március 10-én 9-12 óráig mindkét óvodai épületben.

Ünnepeink:

Mikulás