head1

Hegyvidéki Önkormányzat

Álláshirdetések
Álláshirdetés - 1 fő dajka - Táltos Óvoda

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

TÁLTOS ÓVODA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

1 fő óvodai dajka

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Dajka feladatok ellátása

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Váltásos, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Táltos Óvoda, Bp, XII. ker. Lejtő út 41.

Tel: 06 1 319 30 51, Email: taltos.ovoda@hegyvidek.hu

Próbaidő: 4 hónap, Illetmény: közalkalmazott bértábla, garantált bérminimum + 10 %, cafetéria.

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Büntetlen előélet Cselekvőképesség Magyar állampolgárság Erkölcsi bizonyítvány Elvárt végzettség/képesítés: Alapfok, Oktatás, m.n.s., 8 általános, dajka képzettség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok: egyéb fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.07.28.

A pályázat elbírálásának módja: Személyes megbeszélés után, emailben értesítjük a pályázókat. Email: taltos.ovoda@hegyvidek.hu

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.07.31.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.08.01.