Hagyományaink, ünnepeink
Hagyományaink
Családi Sportnap
Ősszel és tavasszal egy-egy szombat délelőtt az óvoda kertjében játékos mozgásos testnevelési feladatok szervezése a családoknak.

Gyermeknap
Meglepetés nap (színház vagy egyéb meghívott vendég, játékos vetélkedők, ugrálóvár), - minden gyermek apró ajándékot kap.

Karácsonyi Vásár
A gyermekek, a szülők, az óvodapedagógusok készülnek portékákkal az óvodai "vásárra", melyek a csoportokban megtekinthetőek, és bárki hozzájuthat a közösen készített meglepetésekhez, karácsonyi ötletekhez.

Karácsony
Az óvoda gyermekei óvodapedagógusaikkal közösen énekelnek, verselnek az aulában felállított fa körül, majd mindenki a saját csoportjában nézi meg, és játszik az ajándékokkal.

Farsang
Jelmezes délelőtt, élözenés táncházzal.

Anyák Napja
A szülőkkel közös ünnep minden csoportban.

Egészséges életmód egyéb programjai
Séták, kirándulások csoportonként a mozgás, a sport jegyében.
Hat-próbák

Tanévzáró kerti party
Óvodaszintű program a szabadban, amelyen a nagycsoportosokat búcsúztatjuk és a gyermekek búcsúznak óvodájuktól. Záró programként élőzenés műsor táncházzal.

Ünnepeink
Mikulás
Karácsony
Farsang
Március 15.
Húsvét
Anyák Napja

Természeti jeles napok
Állatok világnapja (október 4.)
Víz világnapja (március 22.)
Föld napja (április 22.)
Madarak és fák napja (május 10.)