Szülők közötti kérdőíves felmérések 03.13-tól

Kedves Szülők!

A Hegyvidéki Önkormányzat óvodáiban egyetemi hallgatók március 13-a és 22-e között délutánonként kérdőíves felmérést végeznek az Önkormányzat megbízásából. Ennek célja, hogy megismerjük az Önök közlekedési szokásait, lehetőségeit, illetve véleményt alkothassanak az intézmények körüli parkolási és közlekedési lehetőségekről.

Az Önök nyitottsága alapján kerül kiválasztásra az az intézmény, ahol a gyermekek és szüleik április 24-28 között egy egyhetes játékos felfedező programban vehetnek részt.

A „Láss Csodát!” program lényege, hogy közös kaland legyen az óvodába és hazafelé utazás. A játékos feladatok, érdekes megfigyelések segítségével szülők és gyermekeik felfedezővé válhatnak, és megismerhetik az óvoda természeti és épített környezetét.

A lekérdezés várható időpontja az Önök óvodájában:

Táltos Óvoda Táltos Óvoda Csikó Tagóvodája

2017. március 13. – Piros, Kék 2017. március 17. – Piros, Kék

2017. március 14. – Lila, Sárga 2017. március 20. – Zöld, Sárga

2017. március 16. – Narancs, Zöld

Kérjük, szánjon 5 percet kérdéseinkre.

Köszönjük közreműködését!

Pangea Petény Tanácsadó Kft.

Üdvözlettel:

Bodnár Gabriella